Daniela Kmeťová

Čas na detox

Ako si upratať vo svojom tele, aby si sa vždy cítila skvele!

16,99 

1 na sklade

Katalógové číslo: 9788097221935 Kategórie:

Popis

„DETOX JE AKO PRESTUPNÁ STANICA MEDZI ZDRAVÝM A NEZDRAVÝM ŽIVOTNÝM ŠTÝLOM…“

Detox. Známy aj ako očista tela od toxínov, návrat k stratenej energii, štart chudnutia a začiatok zdravého životného štýlu. Všade sa o ňom hovorí. Niektorí tvrdia, že je to nezmysel. Iní si jeho účinky nevedia
vynachváliť…

My sme presvedčení, že správne vykonaný detox má pre náš organizmus vždy veľmi pozitívne účinky. Na svete môžeš nájsť tisícky rôznych detoxikačných plánov alebo očistných diét. Táto kniha nevznikla preto, aby prišla s ďalším revolučným návodom, alebo preto, aby ti začala prikazovať dodržiavať nezmyselné, drastické alebo nebezpečné diéty.

ČAS NA DETOX sme napísali po vydaní knihy 14-dňový plán pre krajšie a zdravšie telo, ktorá sa teší veľkému úspechu. Hlavným impulzom boli predovšetkým otázky žien, ktoré vlastnia náš 14-dňový plán pre krajšie a zdravšie telo. Keďže prvý a desiaty deň plánu je určený na detoxikáciu organizmu, dostávali sme mnohé otázky, ako týmito dňami prejsť tak, aby to bolo pre organizmus čo najprínosnejšie a najbezpečnejšie. A keďže je téma očisty tela pomerne obšírna a často nejasná, rozhodli sme sa napísať knihu ČAS NA DETOX, ktorá v jednoduchej forme vysvetľuje princípy detoxikácie organizmu.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 423 g
Rozmery 145 × 210 mm
Vydavateľ

Jazyk

slovenský

Väzba

brožovaná

Počet strán 224
Rok vydania 2016
ISBN 978-80-972219-3-5