Radoslav Cabúk

Tajomstvo trvalo štíhlej postavy

14,90 

1 na sklade

Katalógové číslo: 9788097379605 Kategórie:

Popis

Väčšina ľudí sa minimálne raz v živote pohrávala s myšlienkou chudnutia. Je takmer isté, že ste medzi nimi aj vy. Pretože takmer každý, a aj ten, kto sa k tomu nepriznáva, chce mať šik ostavu a pri pohľade do zrkadla cítiť spokojnosť so svojim výzorom.

Lenže mnohí cestu k vytúženej postave iba hľadajú. A nájsť svoj cieľ sa im nedarí z rôznych dôvodov. A to ani vtedy, ak upravili stravu a pravidelne cvičia. Stále nič, kilogramy na váhe neubúdajú.

Ak ste sa v tejto skupine ľudí našli, táto kniha je určená práve pre vás. Odhalí vám jednoduché tajomstvo k tomu, ako získať trvalo štíhlu postavu bez jojo efektu. Je odpoveďou na vaše snaženie a pomôže vám k trvalej premene. Nájdete v nej odpoveď, čo robia ľudia, ktorí tento cieľ dosiahli inak. A aj to, ako myslia a ako konajú.

Súčasťou publikácie sú aj príbehy reálnych ľudí, ktorým sa podarilo odkryť toto tajomstvo, a dnes sa už tešia zo svojej postavy bez tukových vankúšikov. Nájdete v nej aj praktické rady úšpešných ľudí – odborníkov z rôznych oblastí: motivátorov, expertov na optimálnu výživu, prácu s telom a mysľou či tvárovú gymnastiku. Vďaka ich radám sa zorientujete v informačnom chaose a dostanete praktické postupy, ktoré môžete hneď aplikovať do života a bez námahy a trápenia si vybudovať správne návyky.

Autor knihy si sám prešiel mnohými omylmi a nesprávnymi postupmi. Vďaka tomu nabral 20 kíl nadváhy. Podarilo sa mu ich schudnúť, no predtým si prešiel mnohými extrémami v oblasti stravy a cvičenia. Nakoniec ale našiel recept, ako dosiahnuť vytúženú váhu bez diét, zbytočného trápenia, odopierania a prehnaného cvičenia. Inšpiroval už viac ako 1500 svojich klientov a nasmeroval ich na správnu cestu. Teraz sa rozhodol podeliť sa s vami s týmito skúsenosťami.

Získajte praktický návod s konkrétnymi krokmi, ktoré potrebujete splniť na vašej ceste za trvalou premenou. Odmenou vám bude zdravie a radosť zo života!

Ďalšie informácie

Rozmery 148 × 210 mm
Vydavateľ

Jazyk

slovenský

Väzba

brožovaná

Počet strán 300
Rok vydania 2020
ISBN 978-80-973796-0-5