Kristen Helmstetter

Vnútorné dialógy pri káve

päť minút denne pre čarovný život

13,90 

1 na sklade

Katalógové číslo: 9788082500007 Kategórie:

Popis

Zmeňte svoj život za päť minút denne!
Čo sú to vnútorné dialógy pri káve? Efektívny návyk, ktorý vám zaberie päť minút denne a zmení celý život. Predstavte si, že sa ráno zobudíte a cítite sa tak dobre ako ešte nikdy… a to len vďaka piatim minútam vášho času! Pripravte sa na úžasný život! Ovládnete svoju myseľ! Ako vám Vnútorné dialógy pri káve zmenia život? Zvýšia vám sebavedomie, naplnia vás šťastím a vaše sny premenia ako mávnutím čarovného prútika na skutočnosť. V neposlednom rade vám vďaka tejto knihe konečne nebude v živote nič chýbať a objavíte hodnotu seba samých. To všetko už s vašou ďalšou šálkou kávy.

*Naučte sa konečne milovať seba samých!
*Získajte lásku, peniaze a zdravie.
*Vybudujte si šťastie, odolnosť a sebavedomie!
*Rýchlejšie uskutočnite svoje sny.
*Vytvorte si svoje nové, magické ja!

Nechcete žiť bezduchý a jednotvárny život? Túžite po iskrivom dobrodružstve, chcete byť v živote na koni a pritom dosiahnuť všetky svoje ciele? Čo keby ste ráno s nadšením vyskočili z postele? Čo keby ste život žili s elánom a s chuťou, pretože by ste cítili, že má zmysel? Čo keby ste vedeli, že prekonáte všetky prekážky, a išli si jasne za svojím cieľom? Čo keby bolo odrazu možné aj nemožné? Zamyslite sa nad tým… Existuje čosi, o čom ste si vždy mysleli, že na to nemáte, no vždy ste to chceli skúsiť?

Autorka Kristen Helmstetterová sa s vami v tejto knihe podelí o techniky, ktoré sama používa; pomohli jej nájsť muža snov a vďaka nim môže cestovať po svete ako spisovateľka ľúbostných románov! Chceli by ste mať takéto možnosti na dosah ruky aj vy? Vďaka programu, ktorý zaberie päť minút denne, sa to dá. Dobrá správa! Nájdete ho v tejto knižke! Vnútorné dialógy pri káve predstavujú úžasne jednoduchý päťminútový návyk, ktorý vám preprogramuje mozog a pomôže vám dosiahnuť akékoľvek ciele, nech už túžite po trblietavom šťastí, žiarivej sebadôvere, vynikajúcom zdraví, peniazoch, pokoji v duši alebo neoblomnom odhodlaní.

V knižke nájdete vzorové texty vnútorných dialógov pri káve, s ktorými:
*budete žiť čarovný život,
*zmeníte svoje návyky,
*schudnete, dostanete sa do formy a budete pri sile,
*vybudujete si dobré zdravie a dlhovekosť,
*získate bohatstvo, úspech a prosperitu,
*nájdete si úžasného partnera,
*budete perfektnými rodičmi (dokonca ovplyvníte i svoju plodnosť!),
*naučíte viesť kvalitné vnútorné dialógy aj svoje deti.

Možno ale chcete s nejakým zlozvykom skoncovať, napríklad sa prestať prejedať, prípadne si chcete do života zaviesť niečo nové, napríklad meditáciu. Od konkrétnych cieľov až po pokoj a šťastie, na ceste k úspechu vám s touto knihou nestoja žiadne prekážky. To všetko už s vašou ďalšou šálkou kávy. Máte na to!

Najlepšie na tom je, že vnútorné dialógy pri káve budete milovať. Nejde len o nejakú nudnú povinnosť. Sú zábavné a mimoriadne efektívne!
Ak sa teda chcete budiť s úsmevom od ucha k uchu, šťastnejší, než ste kedy boli, a žiť neuveriteľný život, potom sú Vnútorné dialógy pri káve pre vás to pravé. Ak chcete v živote veľa dosiahnuť, no pýtate sa, kde začať, potom sú Vnútorné dialógy pri káve vašou odpoveďou! A ak snívate o veciach, ktoré považujete za nereálne, alebo neviete, ako svoje sny uskutočniť, potom vám Vnútorné dialógy pri káve dozaista pomôžu. Dni, keď ste sa sotva vygúľali z postele a celý deň sa cítili príšerne pod psa, sú dávno preč. Teraz je čas žiť si svoj najlepší, najčarovnejší život. Na veku a okolnostiach nezáleží, vnútorné dialógy pri káve budú fungovať aj pre vás! Je načase zobudiť sa a chopiť sa príležitosti! Získajte kontrolu nad svojou mysľou aj svojím žitím!

Ďalšie informácie

Rozmery 145 × 220 mm
Vydavateľ

Jazyk

slovenský

Väzba

brožovaná

Počet strán 216
Rok vydania 2021
ISBN 978-80-8250-000-7